Головна > Обладнання > Регулятори тиску >

Перепускний клапан для води VSM

Регулятор тиску до себе VSMПерепускний клапан тиску прямої дії автоматично підтримує мінімальний встановлений тиск до місця встановлення клапана, повертаючи робоче середовище, при перевищенні заданого тиску, на ділянку системи із низьким тиском або скидаючи надлишок тиску в атмосферу.

Фланцеві перепускні пружинні клапани тиску VSM застосовуються в системах водопостачання для підтримки та стабілізації попередньо встановленого значення тиску, також можуть використовуватися як скидний клапан при перевищенні тиску вище допустимого рівня. Завдяки поршневій збалансованій за тиском технології прямої дії, регулятори тиску гарантують швидку реакцію та точність підтримки тиску, незалежно від коливання тиску та зміни витрати на виході з клапана.

Внутрішні елементи перепускних клапанів VSM виготовляються з нержавіючої сталі та бронзи на верстатах з ЧПУ, що гарантує точну підгонку деталей та мінімальне тертя між рухомими елементами. Запатентована поршнева система із самоочищенням зводить до мінімуму необхідність технічного обслуговування регулятора. Корпуси клапанів виготовляють з ковкого чавуну з номінальним тиском до PN40 з антикорозійним покриттям епоксидною фарбою або із застосуванням нікелювання. Налаштування на необхідний тиск здійснюється шляхом стиснення або ослаблення пружини, розташованої всередині корпусу клапана, просте і не вимагає спеціального персоналу.

Технічні характеристики

Модель VSM VSM ST
Призначення підпірний / запобіжний клапан
Номінальні діаметри DN 50 ... 150
Номінальний тиск, бар PN 16, 25, 40
Температура робочого середовища +70 °С +100 °С
Коефіцієнт Kv, (м3/год)/бар 22 ... 194 22 ... 194
Витрати максимальні, л/сек 4,5 ... 40 4,5 ... 40
Діапазони налаштування тиску, бар 1,5... 6 / 5 ...12
Матеріали основних вузлів:  
Корпус, кришка ковкий чавун GJS 500-7 або GJS 450-10 ковкий чавун GJS 450-10 або 500-7
Захисне покриття корпусу і кришки епоксидне нікелювання
Ущільнення поршня, затвора NBR Viton
Внутрішні елементи н/ж сталь AISI 303/304 (AISI316 опціонально)

Принцип роботи перепускного клапана VSM

Клапан у закритому стані

Клапан у закритому стані.

Без будь-якого тиску або якщо тиск до клапана нижче встановленого рівня, затвор клапана VSM знаходиться притиснутим до сідла, навіть за відсутності потоку, завдяки технології збалансованого тиску і камері компенсації.

Клапан у режимі регулювання

Клапан у режимі регулювання.

Якщо тиск на вході коливається близько до встановленого значення, затвор клапана буде переміщатися дроселюючи потік через сідло, завдяки різниці в силі між пружиною, що штовхає вниз, і силами тиску на вході і тиску в компенсаційній камері, які штовхають вгору, для підтримки необхідного значення тиску.

Клапан у відкритому стані

Клапан у відкритому стані.

Якщо тиск на вході підвищиться вище встановленого значення отриманого стиском пружини, то перепускний клапан VSM повністю відкриється, забезпечуючи повний прохід через себе.

Схема установки перепускного клапана

На малюнку нижче показана схема установки підпірного / скидного клапана VSM у якості ефективної систем запобігання перевищенню тиску та захисного пристрою для водонасосних станцій, розташованого по відношенню до основної лінії безпосередньо за насосами. Завдяки поршневій технології прямої дії збалансованої за тиском, клапан гарантує більш швидку реакцію, порівняно з регулюючим клапаном, забезпечуючи відсутність небажаних стрибків тиску, у разі швидкого запуску насоса і, що більш важливо, перехідних процесів внаслідок збою електроживлення насосної станції.Схема установки перепускного клапана

1 - Перепускний клапан VSM; 2 - Підвищувальні насоси; 3 - Запірні засувки; 4 - Зворотні клапани.

Технічна документація та інструкції з експлуатації

Підпірний / запобіжний клапан тиску CSA VSM (Tmax +70 °С)

Підпірний / запобіжний клапан тиску CSA VSM ST (Tmax +100 °С)