Головна >

Виробники трубопровідної арматури і обладнання

У розділі зібрана коротка інформація про виробників представленого на нашому сайті обладнання та трубопровідної арматури.

ARI-Armaturen · Albert Richter GmbH & Co. KG

Ari-ArmatutenКомпанія ARI-Armaturen заснована в 1950 р і в даний час являє собою одного зі світових лідерів у виробництві клапанів і трубопровідної арматури призначеної для регулювання, ізоляції, безпеки і відведення конденсату для рідких і газоподібних середовищ. Номенклатура обладнання, яке виробляє компанія становить 20 000 виробів в більш ніж 200 000 варіантах виконання. Виробничі потужності розташовані на підприємствах в містах Шлосс-Хольте-Штукенброкк, Хомберг (Ефце)-Хольцхаузен і Галле-на-Заале (Німеччина), на яких працює персонал чисельністю понад 1000 осіб. Компанія має п'ятнадцять торгових дочірніх компаній у Великобританії, Данії, Фінляндія, Франції, Австрії, США, Бразилії, Китаї, Малайзії, Сінгапурі, Росії, Іспанії, Об'єднаних Арабських Еміратах, Індії та Італії, а також мережу торгових партнерів в більш ніж 50 країнах по всьому світу.

HORA · Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG

HORAЗ 1967 року незалежна сімейна компанія Holter Regelarmaturen GmbH & Co. KG (HORA) орієнтована на проектування, виготовлення і післяпродажне обслуговування спеціальних регулюючих клапанів високого тиску для енергетики і газовій промисловості та приводів. Штат компанії налічує 300 осіб і постійно зростає. Прибуток компанії повністю реінвестується: в машини і обладнання, в розвиток і інновації, в постійне вдосконалення процесів. Результатом є сучасне обладнання, яке гарантує високий рівень продуктивності і короткий час виконання замовлення.

CSA S.r.l.

CSACSA - це приватна виробнича компанія, заснована в 1987 році, з офісом і виробничими потужностями недалеко від міста Сальсомаджоре-Терме (Salsomaggiore Terme) в провінції Парма, північна Італія, основним напрямком діяльності якої є виробництво клапанів і індивідуальних рішень для контролю тиску, регулювання і запобігання стрибків тиску в системах водопровідних станцій, каналізації і спеціальних застосувань, таких як морська вода і промисловість. Інноваційні розробки компанії CSA s.r.l., частина з яких захищена патентами, істотно підвищують надійність роботи систем водопостачання при їх впровадженні. Це головним чином стосується підвищення точності і якості регулювання тиску, витрати і рівня води, надійності випуску і впуску повітря в системах водопостачання і каналізації, захисту трубопроводів і обладнання від гідравлічних ударів.