Головна > Обладнання > Конденсатовідвідники >

Конденсатовідвідник поплавковий Ari-Cona-Sc

Конденсатовідвідник поплавковий фланцевийКомпактний поплавковий конденсатовідвідник Ari-Cona-Sc забезпечує безперервне відведення конденсату від обладнання та трубопроводів з насиченою та перегрітою водяною парою. Модельний ряд також включає конденсатовідвідник для газу з вмістом вологи - біогазу, стисненого повітря. Конденсатовідвідник обладнаний термостатичним відвідником повітря капсульного типу (крім моделей для газу), забезпечує функцію зворотного клапана при протитиску в конденсатній лінії, а також існує можливість замовлення конденсатовідвідника із зовнішнім сітчастим фільтром на корпусі. Це дозволяє забезпечити мінімальний габаритний розмір вузла відведення конденсату та виключити витрати на купівлю фільтра та зворотного клапана як окремих елементів.

Корпуси конденсатовідвідників Ari-Cona-Sc виготовляються з чавуну, вуглецевої та нержавіючої сталей, що дозволяє застосовувати їх на установках та трубопроводах з номінальним тиском до PN40 та робочою температурою до +400 °С. Залежно від матеріалу корпусу, передбачено різьбове, фланцеве та приварне приєднання конденсатовідвідника до трубопроводу. Монтажне положення - вертикальне із входом конденсату зверху або горизонтальне з припливом конденсату ліворуч або праворуч. Внутрішній механізм (регулятор) передбачає кілька варіантів виконання, розрахованих на різний перепад тиску між стороною пари та лінією відведення конденсату. Можливе замовлення конденсатовідвідника з регулятором R4, R14, R21 та R32 для максимального диференціального тиску в 4, 14, 21 та 32 бари відповідно.

Для процесів з інтенсивним утворенням конденсату (теплообмінники, автоклави, прогрівання трубопроводів парою, підвищене утворення конденсату при запуску обладнання та трубопроводів) передбачений конденсатовідвідник поплавковий з підвищеною пропускною здатністю Ari-Cona-Sc Plus. Виготовляється з номінальним діаметром DN25 і, зберігаючи відносно компактні габарити, здатний забезпечити продуктивність по гарячому конденсату до 2500 кг/год.

В якості опціонального виконання, передбачен різьбовий отвір у верхній частині кришки конденсатовідвідника для встановлення додаткового відвідника повітря в моделях для пари або підключення компенсаційної лінії для повернення газоподібного середовища в моделях для газів. Опціональний різьбовий отвір у нижній частині кришки дає можливість встановлення ручного або автоматичного клапана для повного дренажу конденсатовідвідника (найчастіше необхідно при експлуатації конденсатовідвідників поза приміщенням у зимовий період).

Технічні характеристики

Модель Ari-Cona® Sc Ari-Cona® Sc Plus
Номінальні діаметри DN 15 ... 25 DN 25
Температура робочого середовища до +400 °С до +400 °С
Номінальний тиск корпусу PN 16, 25, 40 PN 16, 40
Відвідник повітря (крім моделей для газів): термостатичний (капсульний) термостатичний (капсульний)
Інтегровані елементи вбудований зворотний клапан -
Монтажне положення вертикальне, горизонтальне (вхід праворуч), горизонтальне (вхід ліворуч)
Приєднання фланцеве, різьбове, муфти під приварювання, кінці під приварювання
Матеріали конструкції:  
Корпус / кришка: • сталь 1.0460 / чавун EN-JS1049
• сталь 1.0460 / сталь 1.0619+N
• нерж. сталь 1.4541 / нерж. сталь 1.4308
• чавун EN-JL1040 / чавун EN-JL1040
• чавун EN-JS1049 / чавун EN-JS1049
• сталь 1.0460 / сталь 1.0619+N
• нерж. сталь 1.4541 / нерж. сталь 1.4308
Внутрішні елементи: різні марки нержавіючих сталей

Конструкція поплавкового конденсатовідвідника Ari-Cona-Sc

Поплавковий конденсатовідвідник у розрізіНа малюнку представлена конструкція конденсатовідвідника поплавкового на прикладі моделі Ari-Cona-Sc арт.42.634. Конденсатовідвідник складається з корпусу (1) з вхідним і вихідним отвором і кришки (2), з'єднаними разом через прокладку (3) з графіту з прошарком з хромонікелевої сталі, що утворюють робочий простір для накопичення конденсату. Механізм керуючий відведенням конденсату є цільною конструкцією, що дозволяє здійснювати його поворот, для зміни робочого положення конденсатовідвідника з горизонтального на вертикальне або оперативно проводити заміну, не знімаючи конденсатовідвідник з трубопроводу. Механізм, також званий регулятором, включає: сферичний герметичний поплавок (4) з нержавіючої сталі, обертовий кульковий затвор (5) і термостатичний капсульний відвідник повітря (6), закріплений пружинним затискачем (7). Регулятор з'єднується з корпусом клапана за допомогою різьбового з'єднання через прокладку з нержавіючої сталі (8). Для запобігання попаданню конденсату з конденсатної лінії, за відсутності тиску пари з боку входу, передбачений зворотний клапан (9). Холодний конденсат при високих пускових витратах може видалятися через відвідник повітря, забезпечуючи підвищену пропускну здатність конденсатовідвідника.

Переваги конденсатовідвідників Ari-Cona-Sc

  • Безперервне відведення конденсату при температурі насичення, у тому числі при значних коливаннях витрати та тиску;
  • Внутрішній механізм із автоматичною системою деаерації (крім моделей для газів);
  • Міцна та стійка до гідравлічних ударів конструкція;
  • Вбудований або зовнішній фільтр та інтегрований у механізм зворотний клапан (крім моделі Ari-Cona-Sc Plus);
  • Можлива заміна внутрішнього механізму без від'єднання конденсатовідвідника від трубопроводу;

Основні моделі та пропускна здатність

Модель (арт.) Вид DN PN Макс. перепад тиску, бар Витрата конденсату (максимальна), кг/год
Конденсатовідвідники для водяної пари
Ari-Cona-Sc арт. 634 модель 634 DN 15 ... 25 PN 16
PN 25
PN 40
4 / 14 / 21 / 32 до 600 кг/год
Ari-Cona-Sc Plus арт. 635 модель 635 DN 25 PN 16
PN 40
5 / 10 / 14 до 2 500 кг/год
Конденсатовідвідники для стисненого повітря, біогазу, газів з наявністю конденсату
Ari-Cona-Sс арт. 636 модель 636 DN 15 ... 25 PN 16
PN 25
PN 40
4 / 14 / 21 / 32 до 750 кг/год

Технічна документація та інструкції з експлуатації

Лист технічних даних на конденсатовідвідники Ari-Cona-Sc та Ari-Cona-Sc Plus

Інструкція з експлуатації