Головна > Обладнання > Спеціальна арматура >

Конденсатний насос ADCA ADCAMAT POPS

Конденсатний насос POPSНасоси ADCAMAT POPS (Pressure Operated Pump) забезпечують перекачку високотемпературних рідин, наприклад конденсату, нафтопродуктів, використовуючи для цього тиск пара, стисненого повітря або інших нейтральних газів. Не вимагають електроживлення. Не мають обмежень по кавітації і вологості навколишнього середовища.

Конструкція: складається з вхідного і вихідного патрубків із зворотними клапанами, впускного і випускного клапанів, які керуються поплавковим механізмом. При цьому випускний клапан пов'язаний з атмосферою, а впускний - з джерелом пара або стисненого повітря.

Принцип роботи конденсатного насоса

Рідина під дією сили тяжіння надходить в корпус насоса через вхідний зворотний клапан і піднімає сферичний поплавок. Поплавок в верхній межі його ходу відкриває клапан подачі пара або стисненого повітря, створюючи тиск в корпусі насоса. Тиск в насосі накопичується до тих пір, поки не буде достатнім для подолання опору випускного зворотного клапана і гідравлічного опору лінії відведення конденсату. Коли поплавок опускається, клапан подачі пара або стисненого повітря закривається і відкривається вентиляційний клапан, дозволяючи рідині знову наповнити насос. Потім цикл повторюється.

Технічні характеристики

Модель ADCAMAT POPS
Перекачувані середовища конденсат, нафтопродукти
Типорозміри (вхідний x вихідний патрубки), мм DN25x25; DN40x40; DN50x50; DN80x50
Температура середовища, що перекачується до +250 оС
Тиск корпусу PN 16
Тиск рушійного середовища (пар, стиснене повітря), бар 0,5 ... 8,6
Макс. напір (в вихідному патрубку насоса), бар 4,1
Мін. напір на вході, м.в.ст 0,3
Макс. витрата конденсату, кг/год 5130
Матеріали основних вузлів:  
Корпус вуглецева сталь – стандарт, н/ж сталь – опція
Кришка чавун GGG40
Поплавковий механізм, вхідний / вихідний клапани різні марки н/ж сталі

Насосные станции ADCA POPS-K

Насосна станція POPS-KТакож поставляються насосні станції на базі конденсатних насосів POPS. Насосні станції POPS-K Duplex і POPS-K Triplex представляють собою з'єднані паралельно два або три конденсатних насоса POPS із загальним ресивером і всім необхідним іншим обладнанням і з'єднувальними трубами компактно змонтованими на загальній металевій рамі. Станції повністю готові до приєднання та введення в екплуатацію.

Технічна документація та інструкції з експлуатації

Лист технічних даних на конденсатний насос ADCAMAT POPS

Лист технічних даних на установку по збору конденсата